Analizator SEO

Analizator SEO stron internetowych pozwala zbadać stronę www lub bloga pod kątem optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych. Umożliwia analizę wielu parametrów takich jak: słowa kluczowe, linki itd. Warto go stosować by zorientować się:
   - czy strona jest dobrze zbudowana
   - czy zawiera wykorzystywane przez przeglądarki elementy
   - czy jest zoptymalizowana pod kątem czasu ładowania


Podaj adres www strony do analizy
Strona do weryfikacji:

Objaśnienie:

Analiza SEO stron intenetowych jest robiona między innymi w oparciu o wytyczne i wskazówki Google dotyczące tworzenia i optymalizowania stron www. Zachęcamy do zapoznania się z tymi informacjami. Pozwolą one lepiej zrozumieć działanie wyszukiwarek i tego, w jaki sposób pozyskują one dane.

Warto pamiętać, że powyższa analiza niekoniecznie sprawdzi się w przypadku każdej strony internetowej. Będzie tak np. w przypadku blogow w serwisie Blogger.pl, w którym informacji o liczbie zenętrznych obrazków nie należy traktować zbyt poważnie, gdyż są one serwowane z serwerow tego seriwsu ale z innej domeny.
Podobnie rzecz ma się z informacjami na temat atrybutów 'alt' i 'title'. Często na stronach jest mnostwo obrazków związnaych tylko i wyłacznie z wyglądem strony. Nie powinny one być indeksowane przez przeglądarki i nie warto ustawiać im wspomnianych atrybutow.


W skrócie:

Wykorzystaj potencjał jaki daje Ci LinEye.

Wypromuj swojego bloga, zaprezentuj światu swoje artykuły, zwiększ ruch na swojej stronie.

Chcesz wiedzieć, jak dokładnie działa LinEye ? Zobacz prezentację.

Losowe artykuły:


Jesteśmy też tutaj:

LinEye to system darmowej reklamy. Bez żadnych kosztów moszesz w nim wypromować stronę www. Jak działa LinEye ? Zobacz prezentację.